human-machine interface customized solutions
jesteś w:  strona główna -  kontakt
Nasz adres
 LC Elektronik
 Pułkowa 58
 01-969 Warszawa
 Tel.   22 569 53 00
 Fax. 22 569 53 10

Godziny pracy
 Nasze biuro czynne jest
 od Poniedziałku do Piątku w godzinach 8:00 - 16:00. 
Dane do faktury
 LC Elektronik, Leszek Czabak
 Swarzewska 40
 01-821 Warszawa
 NIP: 118-000-50-04
Leszek Czabak | Prezes
Leszek.Czabak@lcel.com.pl
22 569 53 00

Paweł Czabak | Dyrektor Zarządzający
Pawel.Czabak@lcel.com.pl
22 569 53 00
Księgowość
Magdalena Czabak | Główna Księgowa
Magda.Czabak@lcel.com.pl
22 569 53 25

Elżbieta Pańkowska | Księgowa
Elzbieta.Pankowska@lcel.com.pl
22 569 53 26
Dział Sprzedaży
Zamówienia krajowe, obudowy, klawiatury, wystawianie faktur.
Anna Markowska
e: Anna.Markowska@lcel.com.pl
t: 22 569 53 01
Dorota Ruppert
e: Dorota.Ruppert@lcel.com.pl
t: 22 569 53 02
Dział handlowy
tomasz Tomasz Kamiński 
Doradca techniczny
Obudowy, modyfikacje, klawiatury.
e: Tomasz.Kaminski@lcel.com.pl
t: 22 569 53 07
marcin Marcin Gapisz 
Doradca techniczny
Obudowy, modyfikacje, klawiatury.
e: Marcin.Gapisz@lcel.com.pl 
t: 22 569 53 11
sylwia
Sylwia Szala
Doradca techniczny
Obudowy, modyfikacje, klawiatury.
Sylwia.Szala@lcel.com.pl
t: 22 569 53 05
k: 735 963 166 
skype: LC Elektronik
 Krzysztof Kita Krzysztof Kita
Doradca techniczny
Obudowy, modyfikacje, klawiatury.
Krzysztof.Kita@lcel.com.pl
t: 22 569 53 22
Dział Produkcji
LC Elektronik Marek Jankowski
Szef Produkcji
e: Marek.Jankowski@lcel.com.pl
t: 22 569 53 36
 
Dział Zaopatrzenia produkcji i logistyki
Ewa Olszewska
Specjalista ds. zaopatrzenia
produkcji i logistyki
e: Ewa.Olszewska@lcel.com.pl
t: 22 569 53 35
 
Monika Stępniewska
Specjalista ds. zaopatrzenia
produkcji i logistyki
e: Monika.Stepniewska@lcel.com.pl
t: 22 569 53 35
Dział Projektowy
LC Elektronik Kamila Woszczak (Trydulska)
Projektant
e: Kamila.Woszczak@lcel.com.pl
t: 22 569 53 37
LC Elektronik Wojciech Olszewski
Projektant
e: Wojciech.Olszewski@lcel.com.pl
t: 22 569 53 32
LC Elektronik Jarosław Koślacz
Projektant
e: Jaroslaw.Koslacz@lcel.com.pl
t: 22 569 53 38
 

 

Zamknij ten komunikat

Nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Na naszych stronach używamy informacji zapisanych za pomocą cookies m.in. w celach reklamowych i statystycznych. Mogą też stosować je współpracujące z nami podmioty, takie jak firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W każdej przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.